Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikust keresek intim...

Kozmetikust keresek intim gyantázásra nyíregyháza környékén?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkodom rajta h rászánom magam egy teljes intim gyantára, mert borotválni szoktam, de utána egy két nappal már borostás és amikor nő kifelé viszket és hát nem egy tartós dolog. Szóval ha tudtok egy jó kozmetikust aki igényes a munkájára, higiénikus és megbízható akkor írjatok légyszi. Előre is köszi 😊

2017. szept. 3. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az epilátort, mielőtt pénzt adsz ki kozmetikusra.

Én epilátort használok, oké, néhány résznél fájdalmas, de kibírható és egyáltalán nem szúr mikor nő vissza.

2017. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom azt olvastam, hogy a legelső gyantázás a legdurvább akkor gondolom az epilátorral is ez a helyzet. Meg azon is gondolkodom h kipróbálom a gumigyantát saját magamnak. Ki tudja hátha 😁
2017. szept. 3. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem gyantáztam, mindig epilátort használtam és most is azt használok. Rutinosként már kb 10 perc alatt megcsinálom magamnak.
2017. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!