Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárításkor ti fel szoktáto...

Hajszárításkor ti fel szoktátok csatokkal osztani több részre a hajatokat? Nem túl hosszú hajnál is érdemes?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha magamnak festem, akkor nem szoktam csatozni, csak simán össze-vissza bedörzsölöm a hajamba. Ha másnak csinálom, akkor szoktam csatot használni.
2017. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, hajszáritás, nem festés. Igen, ha azt akarom, hogy szép legyen a hajam, akkor felcsatolom és több "rétegben" szárítom. Anélkül nem néz ki olyan jól.
2017. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neked mennyivel hamarabb szárad, ha felcsatolod?
2017. szept. 4. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, mert nagyon sok hajam van, sűrű. Nem szárad meg rendesen, ha az egészet egyben szárítom, mert nem éri mindenhol a levegő.

De akinek kevesebb, vékonyabb szálú haja van, annak simán meg lehet egyben is szárítani.

2017. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A fodrász is úgy szokta szárítani. Egyszerübb, hamarabb megszárad a kisebb tincs. Ha hajkefével van szárítva még a hajtövet is megemeli.
2017. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert fejjel lefelé szárítom, nehéz lenne úgy csatozgatni. :) Annyit szoktam vele csinálni, hogy kefével a végét egyenesre szárítom meg fésülöm közben, hogy ne legyen kócos hatása. Mivel nincs túl sok hajam, elég 2szer átmenni egy-egy "adagon" a hajszárítóval és már meg is szárad.
2017. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokkal hosszabb idő ha csatolgatva szárítom, de sokkal szebb is az eredmény, mert körkefével szárítva meg tudom emelni a hajtöveket és befelé szárítani a hajvégeket. A rövidebb frizuráknál szerintem lényegesebb ez a csatos szárítás, mert a hosszú hajnál hiába emeled a hajtövet le fog lapulni, lehúzza a saját súlya.
2017. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem éppen az lenne a lényeg, hogy csatolva rövidebb idő alatt száradjon meg?
2017. szept. 4. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az a lényeg, hogy szép legyen a frizura, a fodrász sem azért csatolgatja, hogy gyorsabb legyen. Ha előrehajtod a hajadat és simán megszáritod, az sokkal gyorsabb lesz, mint a csatolgatás.
2017. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a lényeg, hogy minél hamarabb száradjon. Van erre csatolgatós módszer?
2017. szept. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!