Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után? :S

Borotválkozás után? :S

Figyelt kérdés

A lábamat borotváltam és után piros pöttyös lett.Eddig a lábánál még nem fordult elő ilyesmi.Szerintem felsértettem a borotvával a lábam vagy nem tudom,de csak egy helyen(egy csíkban piros pöttyös),mintha felhorzsoltam volna.

Elég száraz a bőröm és nem használtam semmit,szóval csak simán estem neki(siettem).


Ég a lábam és nem tudom mit kéne csináljak vele.Hintőpor jó rá ?Vagy ti mit javasoltok


15l



2017. szept. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ott egy csíkban kicsit "lehuztad" a bort. Szerintem sudocremet vagy ilyesmit kenj ra.
2017. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én testápolóval szoktam borotválkozás 15 perc után bekenni. Előtte nem szabad mert rosszabb lesz. Nekem attól elmúlik. Meg akkor szokott kipirosodni ha nem kenem be borotvagélel.
2017. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy bepanthen kenőcs..
2017. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Már nem fáj és nem olyan csúnya :D

2017. szept. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!