Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan karkikás szemem,...

Állandóan karkikás szemem, valami módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az van, hogy este sokszor nem tudok elaludni, és tizenegyig legalább fennt vagyok. Ezzel nem is lenne baj, nem kelek korán (fél hét), nem is érzem magam fáradtan másnap, viszont a szemem alatti karikák nem akarnak elmúlni. Nem vashiány, vérvételen negatív lett, és amúgy sincs más tünetem.

Na most, mivel nem vagyok útszéli, nem akarom alapozóval eltűntetni a karikákat, meg amúgy is csak bizonyos fényben látszanak. Valami praktika, vagy pakolás, ami segít? Előre köszi :)

(Ide nem illő kioktatást nem igénylek)



2017. szept. 6. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Karikás*. Jah és 14/L vagyok
2017. szept. 6. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a nem alvástól van. Van akinek, eleve ilyen táskás a szeme. Nekem is.

Mondanám, hogy tegyél rá jeget, de minden ilyen trükknek a hatása pár óra után elmúik tapasztalataim szerint.

Én ameddig nem sminkeltem magam rendesen, addig is folyékony korrektort tettem a szemem alá. Tudom nagyon ajánlani a Catrice folyékony korrektorát. Pár csíkot húzol vele a szemed alá, aztán az ujjaddal ütögető mozdulatokkal eloszlatod. Nem fog beleülni a ráncaidba. Viszont semmiképp se válassz világosabb színűt, a bőrödnél.

Remélem tudtam segíteni. <3

18l

2017. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmmm... Azért lehet megpróbálom a jeget...


Nekem mondjuk meggyőződésem, hogyha rendesen kialszom magam, akkor a karikák szinte teljesen eltűnnek, csakhát ilyen már elég rég volt.

Na mindegy, köszi a tippeket majd kipróbálom az ajánlott folyékony korrektort (bár már korábban használtam ehhez hasonlót, csak nekem olyan természetellenes).

2017. szept. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!