Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen sminkkészletet...

Lányok! Milyen sminkkészletet vegyek a barátnőmnek, lehetoőleg 10 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt a szülinapja, es szereti a sminkes cuccokat, de fogalmam sincs, melyek a jo termekek, mar neztem neten is :/ Megkerdezni nem szeretném őt, könnyen rájönne

Szamotokra mi az, ami nagyon tetszene nektek? Lehetőleg 10 ezer alatt legyen, de ha egy kicsit túllépi, még nem gond :)



2017. szept. 6. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát én a Clair's-ben látok mindig nagyon jókat,csillámos szemhéjpúdereket,meg most nagyon örülnék egy jó minőségű szemöldőkcerkának is... Vagy egy nagyon szép rúzsra. Ez mind 10.000 alatt van bőven
2017. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a plusz :D

Jöhetnek még :)

2017. szept. 6. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha szeret sminkelni, akkor ilyen alap dolgai vannak, nem?  Alapozó, korrektor stb ilyenekre gondolok.

Én esetleg egy szép palettát vennék neki: szemhéjpúder, kontúr, highlighter?😊

2017. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg testvérét, barátnőjét, mert ez nem lesz jó. Persze ha csak pacsmagol, bármit vehetsz.
2017. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik boltot az elsö valaszolo mondta, ott ne vegyel neki, nagyon gagyik, inkabb gyerekeknek valok. Nezd meg milyen termekeket hasznal, kerdezd meg baratnöit, anyukajat. Vehetsz neki MAC utalvanyt is es akkor ö tudja kivalasztani. Vagy pinkpandan pl. a make up revolution aranylag olcso es jo minösegü, ott RT ecseteket is kapni.

[link]

2017. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

így nehéz segíteni, hogy nem tudjuk milyen smink cuccai vannak már. az hogy milyen márkájúak, az is segítene sokat.

amit az első írt, azt én se ajánlom.

én is inkább mac-ben vásárolnék és hasonlók. én pl van hogy sajnálok kiadni annyit egy valamiért, ezért nagyon szoktam örülni, ha ajándéknak mégis megkapom.

ha leírod mik vannak már, és milyen márka, akkor részletesebben is segítenék.

2017. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél neki egy minőségi cuccot vagy akár egy utalványt

Pl

[link]

[link]

2017. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább utalványt vegyél neki, azt olyanra költi, amilyenre akarja! Az gáz ha veszel neki valamilyen random színben rúzst, személyfestéket, akármit, és az neki nem tetszik. Akkor kidobott pénz volt az egész.
2017. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én mennyit szoktam tökölni, mire választok. Majdnem egyforma színű nude rúzsokat napokig nézegetek, hogy biztos azt akarom-e.


Azt azért megnézhetnéd, most milyen márkájú cuccai vannak.

2017. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek!! :)

Vegulis a palettara esett a valasztasom, ahogy neztem, szuksege lenne ra, nincs neki tul komoly es szeretne egy ujat, mar csak markakat nezek :D

2017. szept. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!