Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú létemre naponta vasalom a...

Fiú létemre naponta vasalom a hajam. Használok hővédő spray-t is előtte. Lehet komoly bajom belőle?

Figyelt kérdés
Nyáron persze nem, csak suli időben.

2017. szept. 7. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is(fiú vagyok természetesen),én is használok,de egy idő után nekem ugyanúgy elkezd töredezni...inkább a hővédő lassítja ezt a töredezési folyamatot(?,ha hívhatom így)
2017. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne szenvedjetek szerencsétlenek, tartós egyenesítés hetekig, végleges egyenesítés hónapokig (lenövésig) tart. Értem, hogy nem a ti pénztárcátok az, de megéri rá gyűjteni. Egyébként jobb marad a haj minősége, ha nem naponta vasalják, csak egyszer, de akkor tartós módszerrel.


Baja nem lesz a vasalástól a hajnak, de például (ez még nem a ti generációtok problémája) kopaszodást látszólag gyorsítja. Valójában nem gyorsítja, csak nekik sok az elgyengülő félben lévő hamarosan úgyis kihulló hajszál, ami még gyengébb, aztán annál is gyengébb formában nő vissza, végül soha többé. Ezeket a fajta potyogós hajszálakat a sok húzgálás mindig hónapokkal előbb kiszedi a helyéről, ami nem a legelőnyösebb azok számára, akik úgyis fele hajmenyiséggel próbálják takargatni a fejük buráját. Ezért ott már csak rányomni szabad a vasalót, húzni nem. De ti ettől ne ijedjetek meg, a genetikailag nem kopaszodó hajat cibálhatjátok, kiirtani se lehet.


Nekem volt három évnyi hosszú hajam naponta átvasalva, mindenféle izé nélkül, nem állítom, hogy a világ legjobb állagú haja lett volna, de nem volt annak semmi baja, se elégve, se elszenesedve, se félbeszakdva, meg egyéb baromságok. Ennyit kibír, annál hosszabb időt meg nem kell, mert közben úgyis kicserélődik a haj, és már nem azt vasalod. A fő probléma a vasalással az életetekből elvett idő!!!

2017. nov. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!