Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre szebb legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
Miteszeres és pattanásos az arcom. Minden tusolasnal alaposan megmosom meg minden reggel este arctonikkal attorlom és reggel nappali arckrémet használok. Heti 2x hámlasztok. Gondolom a hormonok miatt is ilyen. 17f edzek is teszto biztosan maxon van. Kozmetikusnal is jártam de nem sokat segített. Valami ötlet ?

2017. szept. 9. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb zsíros kaja és csoki/cukor?
2017. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidratálod is? Hámlasztás maitt fokozottan kéne.
2017. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hidratálod is? Hámlasztás miatt fokozottan kéne.
2017. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer ment:D
2017. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2017. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Étkezésen tudsz még változtatni, egy barátnőm pl a csokoládétól szokott pattanásos lenni. Próbáld meg hogy egy ideig hanyagolod a cukros, zsíros ételeket.


Nekem ami sokat segített, hogy vettem egy arctisztító kefét és azzal szoktam használni az arclemosókat. Az egyetelen hátránya, hogy elég drága gépek, de időnként vannak akcióban, esetleg ebay vagy hasonló oldalról lehet még olcsóbb verziókat rendelni (ilyesmikre gondolok: [link]


Ha a hormonok is közre játszanak akkor bőrgyógyászhoz kéne menned és lehet ő tud felírni valamilyen gyógyszert rá. Amúgy milyen termékeket használsz?

2017. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
A cukros és a zsíros ételeket egyszerre nem lehet hanyagolni, mert nem lesz miből energiát égetni és meghal a srác, csak mondom.
2017. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel edzek én elég egészségesen táplákozom, figyelek a kalória bevitelemre, a makró tápanyag bevitelemre. 1 nap amikor normálisan eszem max 50g cukor megy be a szervezetembe ami általában fruktóz. Zsírből is csak esszenciális zsírsavak mennek általában. Kaja miatt nem hiszem. Azért nem annyira durva a helyzet, csak zavar.
2017. szept. 9. 16:39
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy a nappali arckrémemre rávan írva hogy hidratál is, az nem jó?:D
2017. szept. 9. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor jó, bár látatlanban nem tudom megmondani. Mi a krém neve?
2017. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!