Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Hosszú, derék alá érő hajam van kb. 6 éves korom óta, és már nagyon régóta szeretném levágatni egész rövidre, max. állig érőre, de szívesen kipróbálnék a pixie-t is. De félek, hogy megbánom. Szerintetek? 16/L

2017. szept. 9. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb csak vállig érőre, egész rövig az túl sok, mellesleg a lányok 99%-nak röhejesen áll :)
2017. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Uristen, ez a se@ig érö haj miért ilyan nagy kuriozum? Igénytelen, ápolatlannak hat, nincs tartása, ronda.

Vágasd le, nem fogod megbánni. Legalább kinézel majd valahogy, nem ugy, mint szüz mária.

2017. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet, hogy szivesen levágnám a hajad, de ide is írok :) szerintem nagyon jó ötlet hogy le akarod vágatni, sokkal szebb egy röviebb haj ;)
2017. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem told le teljesen tüsire, most próbálj ki ilyeneket, hogy kitapasztald, mi áll jól :) ha nem válik be, úgyis visszanő.
2017. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj és csapasd le a hajad!
2018. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Herceg Jozsef ***** válasza:
25%
Szia. Jaj ne vágasd le azt a gyönyörű szép hosszú hajadat! Ha nekem lenne feleségem és olyan szép haja volna szivesen segitenék neki a haja körüli munkában is csak ne vágja le!
2018. jún. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!