Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a leszivatott szőke hajamat...

Ha a leszivatott szőke hajamat befestetem barnára, akkor nem fog annyira törni mint most?

Figyelt kérdés
Négy napja lett szőke a hajam, de félek hogy teljesen tönkre megy. Ha visszafestetem barnára akkor valamivel jobb lesz a helyzet? :(

2017. szept. 11. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért javítana bármit is ha visszafested? Nem értem a gondolatmeneted. Le lett szivatva, már roncsolódott, ezt maximum ápolás hozza rendbe, de sok idő kell hozzá és jó termékek. Miért akarod barnára festeni, ha világosítottál? Ha szőke akarsz lenni, kenjel rá 9.1, 10.1 festéket 3%os oxival, ez nem károsít, de szép színe lesz, nem sárga.
2017. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sárga a hajam, csak megbántam mert félek hogy tönkre megy
2017. szept. 11. 19:48
 3/7 A kérdező kommentje:
A hajvasaló tényleg jobban roncsolja a szőke hajat?
2017. szept. 11. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A hajvasaló minden hajat károsít. Ha egyszer már szőke nem lesz rosszabb, utána már csak a lenovest kell festeni, nem az egészet. Nem ajánlott a hajvasaló, és felesleges napi szinten használni.
2017. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudnátok küldeni valamilyen hajápolási rutint?
2017. szept. 11. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kímélő sampont, vagy hamvasító sampont, legalább 2 percig masszírozd a fejbőrt. Aztán és száraz hajra vagy hamvasító hatású balzsam, amit nyugodtan 5 percig rajta lehet hagyni. Ecos line, hamvasító családja nagyon jó, webáruházban lehet kapni. Heti egyszer hajpakolas, ami legalább egy oráig legyen rajta. Hajvegapolo, melyet nem kell kiobliteni, akár napi szinten is.
2017. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. szept. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!