Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy a festéstől nem...

Lehet, hogy a festéstől nem nő a hajam?

Figyelt kérdés

Vörösre szoktam festeni intenzíven 9 hónapja. Előtte (tavaly) nyáron volt egyszer befestve, illetve abban az évben februárban az első két tincsem.

Amikor barna volt, akkor nem állt meg egy szinten, és sokkal gyorsabban nőtt, hiába volt töredezett a vége akkor is.



2017. szept. 14. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
könnyen előfordulhat. amikor én szőke voltam akkor se vitte túlzásba a növekedést, de mikor barna vagyok és nincs úgy festve, akkor mint a gomba úgy nő.
2017. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran fested? Én szőkítem+festem és mindig megvan a havi 1-1,5 cm. Én sokat kínoztam régen vasalással, most csak festéssel, de nem tapasztaltam sose hogy lassabban nőtt volna maga a haj. Olyat igen, hogy sokáig nem lett hosszabb, mert olyan száraz volt hogy az az egy centi ami nőtt letördezett igy nem látszott a növekedés. A festék nem igazán befolyásolja magát a hajhagymát. Ha megáll egy szinten az csak azért lehet mert a vége letörik.
2017. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!