Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvasalót válasszam?...

Melyik hajvasalót válasszam? Többi lent

Figyelt kérdés

Nekem eléggé vastagszálú, száraz, erősen göndör hajam van. Szeretnék egy olyan hajvasalót, amely fényessé és puhává varázsolja a hajam, illetve kicsit rendbe tenné a töredezett hajvégeimet.

3 között vacilálok, de nem tudom melyik lenne a legjobb számomra, mert mindegyikről jókat hallottam.

Most nagyon át szeretném gondolni melyiket rendeljem meg, mivel rendeltem egy Remington Wet 2 Straight Hajvasalót, de az nem vált be, mivel nem volt tartós.

Szóval a 3 lehetőség:

Remington S9600 Silk

Remington S8500 Shine Therapy

Remington S8590 Keratin Therapy


Kérlek titeket, írjatok le tapasztalataitokat, eredményeiteket és hogy melyik érné meg a legjobban.

Köszönöm mindenkinek🙂



2017. szept. 14. 22:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Shine terapy:) unokatesom használja, és nagyon meg van vele elégedve. Neki is dús vastagszálú haja van. Egész nap tok szep,egyenes haja van.
2017. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ja,igen és neki is gondor (oyan huncutkas:D),hajmosas utan vasalja ki és napokig egyenes marad a haja ettől a vasalotol.
2017. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!