Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Berasztásodott afrofonatok...

Berasztásodott afrofonatok kibontása után feleannyi hajam sem maradt mint a fonatok előtt volt. Ez végleg tönkrement, vagy valamennyi idő múlva lehet még újra dús hajkoronám?

Figyelt kérdés
Egy hét híján 2 hónapig volt befonva a hajam, és nem tudtam, hogy berasztásodhat, azt meg pláne nem, hogy ennyire fájdalmas kibontani... Szenvedtem vele 2 napig, majd megmostam és gyönyörű csillogó, egészséges hajszálaim vannak most, de annyira kevés, hogy az már ijesztő! Tervezem levágatni a hajam, de nem tudom, használna-e, vagy hogy valaha lesz-e még annyi hajam mint a fonás előtt... Kérlek segítsetek, nagyon kétségbeestem!

2017. szept. 14. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Eredetileg vékonyszú hosszú hajam volt, azt mondták, hogy most mégjobban elvékonyodott. Lehetséges, hogy azért érzem úgy, mintha sokkal kevesebb hajam lenne? Plusz ami kihullott ugye... Lesz ez még normális valaha?
2017. szept. 14. 22:23
 2/5 A kérdező kommentje:
*vékonyszálú (bocsánat)
2017. szept. 14. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy fodrászhoz, az majd levágja jól, felfrissül töle a hajad.
2017. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú vélonyszálú van, raszta volt, a kifésülés után jó ha feleannyi hajam maradt, de visszanőtt nem is volt olyan sok idő. Levágatni tényleg érdemesé
2017. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! a hossz nem is érdekel annyira, csak a mennyiség.
2017. szept. 15. 08:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!