Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mennyire preferáljá...

Lányok, ti mennyire preferáljátok, ha egy fiúnak/férfinek szőrös a lába?

Figyelt kérdés

Nos nekem elég szőrös a lábam, és azon gondolkozok, hogy levágjam e róla a szőrt.. Ki mit gondol erről? Ti lányok mennyire fogadjátok el/szeretitek, ha szőrös a pasitok lába? Bevágok pár képet ide, legalább ennyire szőrös az én lábam is! Az én lábam, leginkább a második, és a harmadik képre hasonlít! Ezek nem az én lábaim, csak beszúrtam, hogy legyen mihez viszonyítani!


1: [link]


2: [link]


3: [link]


Normális válaszokat várok.



2017. szept. 14. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Miket meg nem tud az ember magáról... A képek alapján rájöttem, hogy barna bőr és nem göndörödő szőrszálak esetén jóval kevesebb bajom van a szőrrel. Lehet, hogy a megvilágítás is számít, de a 3. nem néz ki rosszul. A másik kettő nekem nem jön be, de én az átlagnál jóval kevésbé szeretem a szőrös férfiakat. De a láb amúgysem olyan zavaró, inkább természetes, hogy szőrös, szerintem a szőrös kézfej és a szőrös hát sokkal rosszabb s nekem a szőrös mell se jön be, de ez megint atipikus.


Szerintem vágd le, ha zavar, s ne, ha nem, kicsi esélyt látok rá, hogy a nőket zavarná a lábadon levő szőr (amennyire ismerem őket, a csupasz láb többeket zavar)... Ha pedig a barátnődet fogja, majd szól, van szája.

Én a páromra bízom, hogy mit vág és mit nem, hol borotválja magát itt-ott, hol csak arcon, nekem így se, úgy se gond, itt-ott sokallom a szőrét (kézfejen), de ha nem vágja le, akkor sincs semmi, annyira erősen azért nem zavar, ahogy a sokkal szőrösebb láb sem zavarna.

2017. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem tetszik az ennyire szőrös láb.

Ha ilyen szőrös lábú barátom lenne, nagyon örülnék neki, ha eszébe jutna magától, hogy vissza kéne talán vágni, és persze, ha ezt meg is tenné.

Pláne, hogy mindenhol csak hullik, a lepedőn is meglátszik, a fürdőkád is tiszta szőr marad utána.

2017. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hozzáteszem, hogy nem szólnék érte, nem mondanék ilyet, hogy nyírja vissza, ha magától nem érezné szükségét. De tetszeni, nem tetszene.
2017. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Egy kicsit mindenképp vágj belőle, de ne vágd le teljesen, az nagyon pávás. xdd De ha választanom kéne ez, és a mai 16 éveseké közt akkor ezt választanám. :D
2017. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Vágd rövidre. Szebb is úgy,meg neked is jobb érzés lesz.
2017. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Engem baromira nem zavar, szerintem ultragáz a csupasz férfi láb.
2017. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretem 23l
2017. szept. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Izmos, csupasz láb pedig jól néz ki. Bár nekem erősen szőrfóbiám van, ezek a képek borzasztó undorítóak.
2017. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ponthogy a szőrös lábat szeretem..

Egyenesen riaszt ha egy srác szőrtelenít..

Éppen ezért szerintem egyik képpel sincs baj amit linkeltél..

17/L

2017. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lábam teljesen szőrtelen fiú létemre és mindenkinek tetszik. Képet kérésre szívesen küldök de csak priviben.
2017. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!