Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajamra, hogy ha...

Mit tegyek a hajamra, hogy ha kicsit zsíros és szerda este mostam ki. és ma megyek el és még nem akarom kimosni?

Figyelt kérdés

Sziasztok légyszi értelmes válaszokat írjatok. Nagyon hamar zsírosodik a hajam mit ajánlattok rá?

Ma megyek el,széjjel engedt hajjal akarnék lenni de egy kicsit zsíros már a hajam és nem szeretnék még hajat mosni mivel szerdán mostam hajat.. mit tegyek rá,hogy ne látszódjon annyira?

Köszi szépen a válaszokat.



2017. szept. 15. 14:26
 1/5 anonim válasza:
83%
A szárazsampon megoldás ilyen problémára,de ha nincs kéznél, akkor próbáld ki a baba hintőport! A zsíros területre szórsz egy kicsit és átfésülöd! Nem tudom milyen színű a hajad, de nekem bevállt világos színű hajon! Nem tudom sötét barnán vagy feketén hogy nézne ki!egy két napot simán tudsz csalni így a hajmosással!sok sikert!
2017. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem, aki mar kamaszkorba lepett, vagy azon tul van, illik azert ket naponta hajat mosni. Meg ha nem is zsirosodik valakinek, akkoris lelapul, csunya. Plane, ha nincs is osszefogva. Szaritassal, mindennel egyutt max 1 ora hosszu hajjal is, csak kibirod. A mai samponok mar mindennapos hajmosasra vannak tervezve.
2017. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hintőport szoktam tenni. (vigyázz, ne legyen túl sok és jól dolgozd el a hajadba) Nekem ez jobban bevált, mint a száraz sampon és olcsóbb is.
2017. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és utolsó vagyok, nekem sötétbarna a hajam , én nem szoktam észrevenni, hogy benne van. A fejbőrödbe ne nagyon szórd, mert nagyon kifehéríti. Csodát nem tesz de vállalható lesz a hajam.
2017. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy héten kétszer szoktam hajat mosni,mivel többen mondták nekem,hogy az se jó ha gyakran mosok hajat. Egy száraz sampont és egy baba hintőport mihamarabb beszerzek! Egyébként sötét barna hajam van. Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!