Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom megnöveszteni a...

Varga1108 kérdése:

Hogyan tudom megnöveszteni a hajam hogy kozbe vasalom?

Figyelt kérdés

Vállig érő, szőkített a hajam, ráadásul még vasalom is mert göndör tehát nem a legegészségesebb.

És azt szeretném kérdezni hogy hogyan növesszem meg hátközépig úgy hogy közbe minden reggel kivasalom?



2017. szept. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ápold. Kíméletes sampon, jó balzsam, hajpakolások, olajok (kókusz, argán, ricinus stb), HŐVÉDŐ SPRAY!! 

Ha látod, hogy töredezik, vágass 1-2 centit.

2017. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne vasald! Minek??? Tanuld meg, hogy kell a göndör hajat formálni és ápolni...
2017. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom megtanulni hogy kell gondor hajjal lenni mert nem szeretem:) es ezt nem lehet ram parancsolni hogy egyszer csak tanuljam meg
2017. szept. 17. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindet meg lehet tanulni, ha fordítasz rá egy kis időt, nem nagy kunszt, ráadásul a göndör haj csodás tud lenni, már nem menő a lenyalt haj...
2017. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg keratinos hajegyenesítés? Az pár hónapig tartós, miközben ápolja a hajat és a gyűrűgöndör hajból is egyeneset varázsol.

Megvan az ára, de simán össze lehet rá gyűjteni a pénzt és hosszabb távon megéri, nézz utána a neten. :)


24N

2017. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek all jol a gondor haj, sot nekem a "lenyalt" haj nez ki valahogy:) izles kerdese
2017. szept. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!