Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítés mennyire roncsolja...

A szőkítés mennyire roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. De attól is függ most milyen színű, festett-e, és mennyit világosítanál rajta.
2017. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En feketerol szokitettem otthon (sajnos, pedig nem eloszor), es leegett a hajambol 5 cm... Mindenkepp fodrasznal csinald meg, nala kevesbe fog tonkremenni
2017. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő. Én sötétbarna hajú vagyok erdetileg, gyönyörű ombréra befestette a fodrász tavaly nyáron, amihez ki kellett szőkíteni a hajam felét. Egyáltalán nem roncsolta! Meg is lepődtem. Ennek ellenére anyukámnak melírozták a haját nemrégen, de töredezik, hullik, látszik rajta hogy nem egészséges.

Szerintem mindenképpen bízd profi fodrászra, és kérd ki előtte a véleményét!

2017. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sötétszőke vagyok eredetileg, leszivatnom se kellett, szépen kivilágosította a festék, azóta igazából csak a töveket kell festenem, a többire max 10 percre rakom rá a festéket. Nekem vörös pigment sincs a hajamban, úgyhogy szép hamvas. Így ugye nem roncsolja, szóval tényleg emberfüggő.
2017. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hajfuggo. Nekem pl rengeteg hajam van, eros is. De sjnoss hullik es
2017. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

A hajad színétől és szerkezetétől függ.

Én aranyszőke vagyok, vékonyszálú hajjal, de nekem a fodrász csak a festéket ajánlotta, így nem lett annyira világos, de az enyémet nem merte volna szőkíteni.

A húgom világos barna, dús erős hajjal, az övére kellett szőkítő, és a csípőig érő haja megúszta minden roncsolódás nélkül.

2017. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Változó és nagyon zsákbamacska sajnos. Vagy roncsolja nagyon, vagy nem. De ha roncsolja, hosszú idő lesz visszafordítani a folyamatot.

Én 1 évig voltam középbarnából szőke, szívatva nem is volt a hajam, csak festve. Eleinte semmi gond nem volt, alapból is ápolom a hajam, olajos pakolások, hajmaszk, stb., de 1 év után a múlthéten döntöttem úgy, hogy maradok az eredetinél, mert hosszabb távon nem marad hajam.

Sokkal kevesebb hajam lett és nagyon le is töredezett. Nő rendesen, de amennyit nő, annyit le is törik sajnos.

Nem mondom, hogy nem ajánlom, ha nagyon szeretnéd csináltasd meg, cska számíts rá, hogy erre is van esély. :/


24N

2017. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!