Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasítót elérhetem ezt a...

Hamvasítót elérhetem ezt a hajszínt vagy egy kicsit világosabbat akár? Melyiket ajánlanátok ehhez?

Figyelt kérdés

A mostani hajam:

[link] (Ne szóljátok le, hogy milyen, szétjött a göndör részenként 2-3 óra után :D)

Amilyet szeretnék:

[link]


Mennyire lehetséges csak hamvasító samponnal ilyet/hasonlót elérni? Schauma hamvasító samponjára gondoltam, de nem tudom mennyire lenne hatásos.


2017. szept. 16. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért, át kellett volna néznem :D
2017. szept. 16. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, a hajad most se sárga, a második linken meg több árnyalattal világosabb haj van.
2017. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahj:(( na mindegy, akkor megleszek ezzel a hajammal
2017. szept. 16. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Hamvasító sampon nem fog világosítani. Le kéne szőkíteni ehhez
2017. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkabb nem szokitem szegeny hajam tobbet, maradok ennel a szinmel 😀 Koszi a valaszokat!
2017. szept. 17. 03:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez a saját hajszíned, akkor nem csinál vele semmit a hamvasító, az csak a sárga pigmneteket neutralizálja szőkítés után.

Ezt a sampont viszont ajánlom:

[link]


Ad egy hamvas árnyalatot a hajnak, és látványosan világosít.

Az enyém aranyszőke eredetileg, de nyáron szeretem ezt használni, a napfénnyel együtt kb 2 árnyalattal világosabb hajszínt kapok általa

2017. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!