Szőkítés otthon?

Figyelt kérdés

Mivel?

Szőkésbarna hajam van, kékre szeretném festeni.



2017. szept. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Ne próbáld meg! Nem mindegy mennyire élénk kéket akarsz, ahhoz mérten hány %-os oxival kell szivatni a hajad, a tövét midig jobban kiszívja a szőkítő, ezért a hajvégekkel kell kezdeni,stb. Ezeket tudod magadtól? Egy fodrász.
2017. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Latszik, hogy nem ertesz hozza, ne csinald otthon kerlek. Jo szandekbol mondom, en is igy cssztem el a hajam.

Menj el fodraszhoz es lesd el hogy csinalja, meg kutakodj neten es ha mar tapasztaltabb leszel vagj bele otthon, de nem ajanlom.

2017. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Én egyedül festettem át élénk pirosról szürkére. Nem lett különösebb baja. De ha nem értesz hozzá,ne kísérletezz.

Le kell szívatni. Találsz youtubon tutrialokat hogy hogyan kell,én is ott néztem. Szép csibeságra lesz. El kell érned hogy ne legyen sárgás. Vagy hamvasítod,de többet ér ha előbb pár alkalommal átfested szőkére,hogy fehéres legyen. Utána kékítheted,különben csúnya zöld lesz.

2017. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!