Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami hasznos hajápolo/hajnöv...

Valami hasznos hajápolo/hajnövesztő?

Figyelt kérdés
A hajamat eléggé tönkretette a folyamatos hajszárítás, illetve hajvasalás/hajgöndörítés, ezért a végéből kb. 10-15 centimétert le szeretnék vágatni. Ezek után természetesen nem fogom vasalni se szárítani, hogy ne roncsoljam illetve, hogy gyorsabban nőljön. Ennek érdekében tudnátok valami hajnövesztőt és hajápolót ami nem csak pénzkidobás, hanem használ is?

#hajnövesztés #hajápolás #Hajnövesztő szerek
2017. szept. 17. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak a roncsolódott, igénybe vett hajterméket vedd meg a márkákból. Egyébként jó balzsamot nagyon nehéz találni. Száraz hajra én most a dm-ben vásároltam egy drágább sampont, de tényleg jó. Tony & Guy a márkája száraz hajra. Dm saját márkás kis tégelyes expressz balzsama is jó, 300 Ft körül van, mondjuk nekem 1 hajmosásra elég, vegyél többet, hogy rendbe jöjjön a hajad. Egyébként még a Dove termékeket ajánlom.
2017. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!