Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ahhoz a fodrászhoz jelentk...

Nem ahhoz a fodrászhoz jelentkeztem be akihez szerettem volna. Ti mit tennétek a hyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: évek óta ugyanahhoz a fodrászhoz járok. Tegnap levágattam vele a hajam,de eléggé csúnya lett a végeredmény,amit már nem vele,hanem egy másik sokak által dícsért fodrásszal szerettem volna helyrehozatni. Azonban mivel nem tudtam pontosan,hogy melyik az ő üzlete,sajnos a vele közvetlenül szomszédos fodrászhoz mentem be időpontot kérni. Róla még nem hallottam semmit,nem tudom mennyire ügyes és félek,hogy tőle is csak olyan hajjal fogok kijönni,amivel nem leszek elégedett. Sajnos elég sokat vágattam az eredetileg hosszú hajamból a régi fodrászommal és nem szeretnék addig kísérletezni a fodrászokkal amíg tüsis nem lesz a végén. Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmennétek ahhoz akihez sikerült bejelentkezni,vagy "sunyin" nem mennétek el és az időpontra amit kaptatok és ahhoz mennétek akihez szerettetek volna. Nektek ciki lenne,ha később összefutnátok az új fodrásznál azzal,akihez nem mentetek el a kért időpontra?

2017. szept. 19. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Változtasd meg az időpontot arra akire szerettél volna , nem hiszem hogy magyarázkodnod kéne végülis nem vendég vagy hanem fizetsz a munkáért.

Ha így kellemetlen akkor mond esetleg azt hogy egy bnőd ajánlotta és őt szeretnéd kipróbálni.

2017. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor nem ugyan abban a szalonban dolgoznak.

Mindenképp mondd le az időpontod és kérj elnézést, miután kaptál a másiktól.

Számorma nem derült ki az írásodból, hogy miért ismerne fel téged a fodrász, akihez véletlenül kértél időpontot.

2017. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!