Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szőrtelenítő krémmel...

Lányok! Szőrtelenítő krémmel le lehet a bikini vonalat szedni?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam, de ugye bár ha lefelé húzom a borotvát kicsit ott marad, ha felfelé akkor pedig kipattog. Vettem egy ilyen szőrtelenítő krémet, és azzal meg-e lehetne oldani, hogy ott leszedjem? Nem csak a bikini vonalat, ha nem kicsit beljebb is. Nem az egészet.
2017. szept. 19. 20:31
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nem. Vagy legalább is én nem tudtam.
2017. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem leszedte
2017. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a leírást/használati utasítást, nem szerepel-e benne olyasmi "intim területen ne használja"

Irritációt okozhat, a legtöbbre ráírják

2017. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A dobozán annyit ír, hogy arcon nem szabad használni.

Kedves #2 válaszoló és nem irritálta a bőrt vagy valami? Normálisan nőtt vissza utána?

2017. szept. 19. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Már sajnos nem emlékszem, milyen márkájút használtam, de nekem ott is leszedte. Viszont figyelni kell a csomagolást, mert sok nem alkalmas rá. Mindenesetre, amit én használtam nem irritálta a bőrt, de óvatosan.
2017. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ez leginkabb személyfüggő... Ismerek olyat aki simán megcsinalja a lábat szortelenito krémmel, mas meg hiaba kenegeti meg var nem szedi le vagy nem teljesen. :/
2017. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!