Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el minél...

Hogyan tüntessem el minél gyorsabban a pattanásokat ésmit tegyek hogy kevesebb jelenjen meg?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és bár eddig sem volt tökéletes az arcom,de most nyiván a sulikezdésre úgy kiragyásodtam hogy egy fa is irigy lenne rám...általában a homlokomon és néha az orrom jelennekmeg durvább patik,amiket kozmetikus által javasolt krémmel és arctonikkal kezelek,illetve alkoollal is soktam kezelni,de mst úgy érzem hogy semmi nem segít...ezeket egyébként nem midennap használom hiszen akkor csak roszabb lesz.kb félévente elszoktam menni a kozmetikusomhoz egy arckezelésre amikor kellemes és olykor kellemetlen módon eltünteti a pattanásaimat,csak hogy utána napokig vagy 1-2 hétig az arcom olyan piros pöttyös,mintha bárányhimlős lennék.ti tudnátok valami olyan szert ajánlani ami jólenne eltüntetésre (korrektoron kívűl) és csökkentésre?a válaszaitokat előre is köszönöm:)

2017. szept. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A kamaszkor szépségei :D

Kb bármit kenhetsz rá, minden max ideig óráig fogja enyhíteni vagy még azt sem.

Amire érdemes figyelni hogy igyál sok vizet, kerüld a csokit és az olajos magvakat.

2017. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos igazad van:D de köszönöm a válaszod igyekszem nem ellenállni a zsíros,olajos,cukros dolgoknakXD
2017. szept. 19. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Bőrgyógyász ill ne fél évente, hanem havonta menj kozmetikushoz
2017. szept. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki azokat a kozmetikumokat, amik drogériákban kaphatók. Ha ezek nem vállnak be, akkor keresd fel a háziorvosod vagy a bőrgyógyászt, ő ír fel neked valamit. Valamint ezek mellett járj el rendszeresen kozmetikushoz :)
2017. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2017. szept. 24. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!