Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás után tényleg...

Borotválás után tényleg hamarabb nő vissza a szőr a lábon?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném leszedni a lábaimon a szőrt de azt mondják itthon hogy ne mert hamar vissza nő

20L



2017. szept. 21. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Anyam, te 20 eves felnott no vagy? Azt hittem valami kiskamasz lany. Mihez kepest hamarabb? Ha le se szeded, akkor nincs minek visszanoni. Nem ertem a kerdest.
2017. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a borotva csak a felszínről szedi le a szőrt, a gyanta meg az epilátor pedig kitépi, igen, a borotválás után nő vissza a leghamarabb.
2017. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha hamar visszanő, akkor mi van? Leborotválod megint.

Nem nagy ügy, esti fürdésnél 2 perc az egész művelet. Évek óta borotválom a lában, 2-3 naponta - jó, télen a hosszú nadrág miatt ritkábban :) - és egyáltalán nem okoz semmilyen kellemetlenséget.

Nyugodtan borotváld le, én azt mondom, a családra meg ne hallgass. :)

2017. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én ezzel úgy 11 évesen foglalkoztam. Bocsi,csak fura egy 20 évestől. L.
2017. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a borotva csak elvágja a szőrszálakat a bőröd felületén, míg ezzel szemben pl. a gyanta vagy az epilátor pedig kitépi. Értelemszerűen borotválás után gyorsabban visszanő. Én nagyon fehérbőrű vagyok, a szőröm pedig szinte fekete, így nekem igazából egyik módszer sem tökéletes... ahogy elkezd nőni a szőröm, rögtön látszik, hogy pöttyös és feltűnő, így az epilálással sem sikerül meghosszabbítanom a "szőrtelen" időszakot. Én inkább gyakrabban borotválom, mert az gyorsabb, egyszerűbb, fájdalommentes.

Nyugodtan borotváld le, semmi bajod nem lesz tőle.

2017. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy leszeded , és már egy órán belül vissza nő
2017. szept. 24. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy órán belül azért nem, de másnapra igen.
2017. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!