Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajamal?

Mit csináljak a hajamal?

Figyelt kérdés
A hajam göndör de az a nagyon csúnya göndör ezért vasalom. Vall alá ér a hajam de elvan töredezett a vége vagy 15cm szerintetek meg így is vasaljam vagy ne? Mert ha nem vasalom akkor úgy nézek ki mint egy oroszlán akit megrazott az áram és ezért vasalom.

2017. szept. 21. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban járnál, hogyha inkább beszárítanád egyenesre a vasalás helyett. Vannak fent neten jó kis videók, de ha megkéred a fodrászt párszor, hogy szárítsa egyenesre, onnan is meg tudod tanulni. Persze olyan szögegyenes nem lesz, mintha vasalnád, de nem lesz annyira göndör.

A töredezett hajvégektől csak ollóval tudsz megszabadulni, illetve nem is nagyon fog nőni a hajad amíg el van törve a vége. Esetleg ha türelmes vagy, akkor neki lehet ülni kisollóval és egyesével levagdosni, ami el van töredezve. Illetve mindenképpen szerezz be egy jó minőségű hővédő sprayt. Én a hajvégeimre argánolajat használok, nagyon jól táplál, eddig úgy néz ki kevésbé törik így a hajam. A göndör haj alapból száraz, ezért fontos a jól hidratáló hajbalzsam használata.

2017. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hosszúhajú ***** válasza:
a vasalás egyértelműen árt szerintem egy idő után arra fogsz kényszerülni hogy levágj belőle. addig végül is elvasalgathatod :)
2017. szept. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
de azért mégse vasalgasd szerintem mert a töredezés csak egyre durvább lesz, aztán egyre feljebb, végül már még többet kell majd levágni belőle.. :(
2017. szept. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!