Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Félek befesteni a...

S. O. S.! Félek befesteni a hajamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Platinaszőke festékkel fogom befesteni, de annyi olyan cikket olvastam, hogy rosszul lettek tőle, meg ilyesmik, hogy félek. Pedig már sokszor volt festve a hajam, és tesztet is fogok előtte csinálni. Így nem lehet baj?

2017. szept. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet baj. Nagyon durva baj lehet. Foleg abbol, hogy irracionalis rettegessel allsz hozza olyasmihez, amit amugy mar kiprobaltal...
2017. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nen lesz semmi bajod. Az emberek többsègènek semmi baja se lett.
2017. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered magadnak festeni, keress fel egy szalont. Megér annyit, hogy ne legyen bajod, és egy túl erős szőkítéssel ne égesd le a hajad felét.
2017. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi bajod lenne? Nem fogod lenyelni meg nyalogatni gondolom. Tesztet csinálj,hogy ne legyél rá allergiás és kész. 6 éve egyedül festem,3 éve fehérre,sose lett bajom.Csak azért a szőkítőport ne lélegezd be nagyon mert erős. Én kereszthuzatban szoktam festeni,míg kikeverem a festéket,maszk van az arcomon hogy ne nagyon kerüljön az orromba,aztán kiszellőztetek és kész.
2017. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!