Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (komoly) Tényleg elhiszik az...

(komoly) Tényleg elhiszik az emberek, hogy szebbek lesznek, ha kenik mindenféle kencével a bőrüket?

Figyelt kérdés

Aki igényes, annak muszáj kenegetnie magát, vallják egyre többen. Jó, csak én még nem láttam senkit, akin kevesebb ránc lenne bármilyen krémtől; a gazdagokat, Hollywoodot már meg sem említem, mert látjuk, hogy bizony a 30 éves 30-nak, a 40 pedig 40-nek s. í. t. néz ki.


Vagy ez csak egyfajta önáltatás: eljárnak a szalonokba + otthon is napi legalább félóra matatás az arcon és a testen, s ha nem is látszik ebből semmi a kívülállónak, ők akkor is elhiszik, hogy ettől jobban néznek ki?


Köszi előre is.


2017. szept. 22. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul gondolod. Ha nem csinálnák, akkor rosszabb lenne. Te mindig csak azt látod, ami elkészült.
2017. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod senkiről, aki kenegeti magát, hogy hogy nézne ki, ha nem tenné, és ez fordítva is igaz. Nekem elég problémás az arcbőröm, hosszas kísérletezés után megtaláltam a tökéletes arckrémet, egyértelműen és látványosan szebb a bőröm, amióta használom, olyan, mintha kiretusálták volna.
2017. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!