Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz sampont hányszor lehet...

Száraz sampont hányszor lehet használni 2 hajmosás között?

Figyelt kérdés

A hajam nagyjából 3 napot bír ki anélkül hogy kínosan erezném magam mivel zsíros. És nem szeretném megmosni annyira sűrűn mert így is hullik és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Le is vágattunk belőle 40 cm-t nagyon sajnálom. Így is lapockáig ér, De nagyon félek hogy a szarazsampontol romlik majd az állapota.

Sajnos be is lett festve és tudom hogy ez sem tett jót neki, De már növesztem le. Nőni szépen no, csak hullik. Van valami tanácsotok a szarazsamponmal kapcsolatban? Ha például megmosom hajam vasarnap akkor szerdáig elviselheti, de csütörtökön mindekepp befújnam a hajam csütörtökön és pénteken is akkor az nagyon rosszat tenne az így sem jó állapotban lévő hajamnak?



2017. szept. 22. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg aki kokolyabban ért a hajapolashoz az írna privát üzenetet, tanácsot szeretnek kerni. Köszönöm
2017. szept. 22. 17:32
 2/5 anonim válasza:
Nem.lesz semmi baja. De ne a fújóst hanem.a por alapút válaszd. Egyébként a púder is teljesen ok erre
2017. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szárazsampontól látványosan jobban hullik a hajam. Én nem bánom, mert rengeteg hajam van, így is túl nagy a fejem tőle, szóval nem baj, hogy ritkul kicsit, de csak akkor használom, ha nagyon muszáj, mert zavar, hogy nem tiszta a hajam, még ha ez nem is látszik rajta a szárazsampontól. Ha kevés hajad van, inkább mosd meg, amikor szükséges, próbáld nagyon óvatosan, nem erősen dörzsölve, úgy kevesebb hullik ki mosáskor.
2017. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😃 van valami más tippetek hogy hogyan csökkenthetnem a hajhullást? Bánfi hajsamponnal mosom, de nem latok eredményt pedig már 3-4 hónapja ezt használom. 🤒😔
2017. szept. 23. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Belsőleg is tápláld a hajad. Patikában tudsz venni hajhullás elleni vitaminokat,nekem ezek váltak be.
2017. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!