Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajat fiúként...

Sötétbarna hajat fiúként feketére vagy eredeti hajszínre jobb-e festeni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és megjelent néhány őszhajszál, ami engem rettentően zavar és úgy vagyok vele, hogy 1-2 éven belül az eredetihez hasonlóra fogom befesteni, mert huszonévesen ciki az őszhaj és én még fiatal vagyok az őszüléshez.

Mivel én alapból sötét hajú és szemű vagyok nagy sötét szemöldökkel szó sem lehet szőke hajról, csak is kizárólag sötétbarna vagy fekete haj, bár azt hallottam, hogy a sötétítés ugyanolyan káros mint a szőkítés.


2017. szept. 23. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az eredetihez nagyon hasonlóra, feketével feltűnő lesz a lenövés. Amúgy közel sem olyan káros sötétbarnára festeni mint szőkíteni, ne aggódj:)
2017. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sötétbarnára!

Egyébként megpróbálhatod a feketét is, csak az, hogyha nem jön be, meg kell várni, míg lenő (nem tudom mennyire van hosszú hajad, de pár centisnél nem hiszem, hogy érdemes leszívatni és újrafesteni).

2017. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!