Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok vélemény illetve...

Fodrászok vélemény illetve tanács?

Figyelt kérdés

Barna hajam van. A vállamtól körülbelül 10-15 cm-rel hosszabb. Alapból nem egyenes, de nem is ez a gödör, hanem a kettő között lévő, ez a félig gördör félig egyenes és szerteágazó, mint valami oroszlán sörény, ezért gyakran vasalom. 1 héten kétszer, háromszor + heti 1 hajszárítás.

Le kell vágatnom a végét, hogy elkezdjen újból nőni, mert eddig semmit nem nőtt 1 év alatt, úgy el van töredezve. De annyira megbántam, hogy 1 éve levágattam. Már el is sírtam magam miatta. Annyira jó lenne újból derékig érő hosszú hajat! VAlami tanács, hogy mégis hajvágás után a hajamat mivel kezeljem amitől gyorsabban nő illetve tanácsokat, a hajvasalással stb. Valami hajegyenesítőt?

Légyszíves segítsetek és minden véleményeteket irjátok le kérlek!



2017. szept. 23. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szárítsd és dobd ki a hajvasalót!
2017. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok fodrász, de nekem ez bevált. Én is vasalom heti 2-3szor, de hajmosás után almaecet öblítést csinálok, aztán használok keratinos pakolást, hajolajat a végekre hogy ne töredezzenek. Illetve ricinus olajat, nekem mondjuk gyorsan nő a hajam, de ez csak segít hogy ápolt is legyen.
2017. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Többet ne vasald!!!Használj rá ricinust.Attól meg javul,és nőni fog.Minél gyakrabban hassználd,és egêsz êjszaka hagyd rata.Hassználj jó sok sampont,hogy ki jöjjön a hajadból.De az sem baj,ha marad rajta,mert addig is többet javul.
2017. szept. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!