Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszeri szőkítéstől mennyire...

Egyszeri szőkítéstől mennyire megy tönkre a haj?

Figyelt kérdés
Sötét barna/feketés hajam van és szeretnék vöröses-pirosos hajszínt amihez szőkítenem kell. Az érdekelne, hogy az egyszeri szőkítés az mennyire teszi tönkre a hajat? És milyen praktikák vannak, hogy meglehessen előzni a túlzott roncsolást?

2017. szept. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kókuszolajjal kend be az egészet előtte pár órával, nekem úgy lényegesebben kevésbé roncsolta. Amúgy egy szőkítés nem fogja tönkretenni vagy leégetni, max szárazabb lesz de egy jó pakolással az helyrehozható
2017. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ombrere szokitettek a sotetbarana hajamt es az elso ket tincsmel letor vagy 1-2 cm :(
2017. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emberfuggo. Nekem most jo hosszu ido utan le lett szivva az egesz es ugy szetmarta a fejborom, hogy csak na! A megadott ido elott le kellett mosnom, mert sebesre egett a borom... ha tudod magadrol, hogy erzekeny a borod, nagyon ovatosan menj neki. A kokuszolajasat viszont en is ki fogom próbálni legközelebb.
2017. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!