Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami bevált pattanás/mitessz...

Valami bevált pattanás/mitesszer eltávolitó tipp?

Figyelt kérdés

T vonalban elég sok van belőlük és megakarok minél hamarabb szabadulni tőlük.Sokmindent kipróbáltam már pl:

-Akneroxid

-avonos termékek

-spiritus sallcylatus

De nemsokat segítettek.A válaszokat előre is köszönöm!16/F



2017. szept. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus és bőrgyógyász
2017. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tejtermekek, fehér kenyer kerülése, méz a pattanasokrasok folyadék ivasa!!
2017. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

foreo luna..hanem telik rá(nekem sem) ebay-en vásárolhatsz hasonló termékeket.vannak férfiasabb külsővel kimondottan férfi bőrre:)mitesszere nagyon jó..pattanás na az nagyon komplex téma, fiatal korban még a hormonok okozzák főként, ha nem növöd ki akkor kezdj aggódni..én nem nőttem ki, tudom milyen:S..

erre a kérdésre én válaszoltam olyan sokat itt https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja.. elolvashatod de szerintem te még nagyon fiatal vagy, nálad még ez amolyan természetes is lehet, akármilyen kellemetlen is..szóval egyszerűen kerüld a cukrot, az üdítőket, a sok pékárut, tejet, kávét, koffeines teát és cigit..aludj sokat és fogyassz sok tiszta vizet..unalmas tudom de csodát tehet:) szeresen alaposan mosd a bőröd, használj tisztító pakolást, vannak pattanás tapaszok, láthatatlan 8 órát kell fent hagyni szépen lehúzza a patikat érdeklődj a rossmannban dmben:)

2017. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. okt. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!