Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek mitesszerek ellen?

Mit tegyek mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egészségesen táplálkozom, sportolok, mégis tele vagyok mitesszerekkel (nem pattanásokkal, az egyáltalán nincs). Alapból nem nagyon észrevehetőek, de nagyobb fényben vagy közelebbről borzalmasak, olyan mélyen ülő fajták, sok van belőlük, és dorozmás felületű tőle a bőröm, főleg a szám alatt, és a homlokomon.

Bőrgyógyász kiröhögött körülbelül, hogy ilyen szintű problémával bem foglalkozik, mert még pont határeset.

Fekete szappant próbáltam, garnieres arctisztító sem használ, arctisztítás nagyjából egy hétig tart..

Bármi bevált ötletetek van?? Eléggé el vagyok keseredve. :(



2017. okt. 1. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy ez segíthet-e, de itt egy link:

[link]

2017. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám, nekem is homlokomon, nemrég jött ki szám alatt. Én kigőzölöm, kinyomkodom, ádázul küzdök ellene, akármilyen csúnya is lesz a végeredmény, ha tisztább az arcom, engem megnyugtat. Amikor valamiért elmarad ez a tortúra, sokan megjegyzik, hogy milyen szép most az arcom, én meg csak puffogok magamban, hogy nehogy megnézzék 5 centivel közelebbről, mert annyi mitesszerem van, mintha szeplős lennék. Ezek a kencék nagyjából annyit érhetnek, mintha vízzel locsolgatnám az arcom, de azért használom őket (pórusösszehúzó tonik, teafaolaj, lehúzhatós maszk). Igyekezz minél kevesebbet az arcodhoz nyúlkálni, hajadat is fogd össze, ne érjen hozzá. Azért én megpróbálkoznék egy másik bőrgyógyásszal, esetleg egy fizetőssel, vagy valami nagyon jó kozmetikussal, bár én azokban nem bízok. A vegán étrend nekem javított rajta kicsit, sportolásnál meg az izzadásra kell odafigyelni. Most már sminket használok, hogy legyen egy plusz réteg védelem, de azt is alaposan el kell távolítani.
2017. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!


A fekete maszk sajnos nem jó, mert nekem a mitesszer tereje alig, vagy egyáltalán nem lóg ki a bőröm alól, úgyhogy nem tapad rá a maszkra.


Sminkelni nem nagyon sminkelek, én is nyomkodom rendesen, jobbat nem tudok.

2017. okt. 2. 06:43
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A jó öreg só ez ellen is kiváló! Ugyan így voltam mint Te.Hozzáteszem,én nem igazán szeretem az ilyen-olyan kenceficéket,én inkább a természetes dolgok híve vagyok.Kb. fél éve eszembe jutott,hogy betesztelem a sót,mint bőrradírt.Annyi az egész h egy kevés vízzel(épp,hogy egy kicsit nedves legyen,ne peregjen le az arcodról a só) elkeverem egy kis tálba vagy akármibe és erősen,de lassú körkörös mozdulattal úgymond bemasszírozod a bőrödbe.Lehet,hogy kicsit csípni fog,de gyönyörű szépen kitisztítja a bőrödet,olyan lesz utána mint a babapopsi :D Nekem elég egy héten kétszer csinálnom. Véglegesen nem tünteti el a miteszereket,de pár napig teljesen jó.A só nem árt,sőt...és tényleg pár perces művelet az egész.Akinek eddig ajánlottam,bevált eddig :) Én néha a fürdővizembe is teszek sót,vagy van hogy az egész testemet bedörzsölöm vele,szép lesz tőle és selymes :) Remélem Neked is tudtam segíteni :) ha esetleg kipróbálod,kíváncsi lennék,hogy mit tapasztaltál! :)
2017. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok,elfelejtettem mondani hogy utána tiszta vízzel mosd le az arcodról a sót..ha esetleg nem egyértelmű :D
2017. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó “sós” kommentelő! :)

Sajnos nekem nem jött be. Annyira jó volt, hoy szépen leradírozza az elhalt hámsejteket és miegymást, viszont nem tisztított semmit, ráadásul 2 mitesszer másnapra begyulladt, nem is értettem. :/

Azért köszönöm a tippet, lehet hogy nem marad más mint egy rendes bőrgyógyász meg havonta egy alapos arctisztítás. :/

2017. okt. 24. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
hát,nagyon sajnálom,hogy Neked nem vált be :/ azt hittem tudok segíteni,ahhoz képest meg még rosszabbul is jártál :(
2017. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, biztos vagyok benne hogy nem akartál rosszat. Köszönöm a tanácsod, lehet hogy másnak még jól jön! ;)
2017. okt. 28. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!