Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Melyik hennát használjam, ha természetes vöröset szeretnék elérni, narancssárga hatás nélkül?

Próbálkoztam már anno hennával, de fiatal voltam és szeleburdi, az kicsit narancsos lett, nyilván nem jó hennát választottam.. A célom egy szép tiszta természetes hatású vörös lenne. Festett szőkésbarna hajam van, alap hajszínem középbarna. Valakinek bevált termék, tapasztalat? :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: henna, hajfestés, hajszínezés, haj, vörös, rókavörös, természetes, bio, hajfesték

10-12 21:36  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A kérdező kommentje:

Jajj, rossz helyre írtam 😳... na mindegy 😅

# 1/2Időpont 10-12 21:38 Privát üzenet
Khadi, Logona

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 10-13 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Narancssárga piskótát milyen természetes módon színezhetnék? Pl. Sütőtökpüré?
Vanl élénk narancssárga henna hajfesték, ha van akkor mi a tapasztalat vele, mennyi idobe telik mire kikopik? Világosbarna a hajam termeszetes színe.
Nagyon fehér a bőröm. Ajánlanátok olyan önbarnítót amitől természetes színem lesz és nem narancssárga?
FIÚK! Nektek tetszik ha egy lánynak vörös, kicsit narancssárgás hajszíne van? (festett nem természetes)
Hogyan lesz halvány narancssárga a (természetes) közép szőke hajam hennaporral?
Van olyan természetes vörös ami nem narancssárga?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu