Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szárazsampon?

Melyik a legjobb szárazsampon?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat keresek ami drogériában is kapható, tényleg hatásos és (utazás miatt) ki tudom tolni a hajmosást. A lényeg annyi hogy egyszerű legyen használni, legyen szinte "frissen mosott" hatása. Tapasztalatokat várnék, mi felel meg leginkább a célnak. előre is köszönöm :)
2017. okt. 12. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyik szárazsampon ugyanazt a fő összetevőt tartalmazza, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a hintőpor. A csomagolásukban, esetleg illatukban különböznek.

Én sima babahintőport használok erre a célra, tökéletesen bevált.

2017. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hintőport használok. Eleinte megvettem a szárazsampont, de rájöttem, hogy ugyan az a kettő.
2017. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én baleát használok évek óta, nekem bevált, és nem is drága! :) alapvetően nem szeretem a drogériás cuccokat, de a balea egyedül az a márka aminek kb. mindene jó... 600 ft körül van, és kitudom tolni vele 1-2 napot még a hajmosást (hosszú középszőke hajam van, 2 naponta mosom szárazsampon nélkül)
2017. okt. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!