Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Silk'n otthoni szőrtelenítő...

Silk'n otthoni szőrtelenítő géppel mennyi ideig tartott, mire látható volt a szőr ritkulása? Én kb. ötször megcsináltam már, de nem látok semmi eredményt. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

#szőrtelenítés #végleges #otthoni villanófényes ipl
2017. okt. 12. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
ezek az otthoni cuccok nem érnek semmit
2017. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy az első kommentelő is írta, nem er semmit! Ha valóban hatásos lenne akkor nem lennének szőrös emberek !
2017. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

szia!


Én is Silk'n-t használok, nálam a 4. alkalom körül volt látható változás, bár lehetséges, hogy előtte is volt, csak nem vettem észre, mert sajnos nem csináltam előtte-utána képet...

úgy tudom, hogy van, akinél több idő, míg hat, attól is függ, milyen színű a szőröd és a bőröd. mennyi időnként végzed a kezeléseket? borotválod előtte? szívesen segítek, mert én már túl vagyok rajta teljesen és elképesztő a változás. azóta is osztom az igét :D


A 2. kommentelőnek meg üzenem, hogy akkor a borotva is biztos kamu, mert akkor mindenki borotválná magát és tuti nem lenne senki szőrös. :D persze végleges szőrtelenítés nem létezik, de hosszú távú igen. ezzel 4-6 év lesz elvileg. Én 1 éve csináltam és én már ennek nagyon örülök, ezerszer kényelmesebb így az élet. :)

2017. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!