Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mikor múltak el a...

Nektek mikor múltak el a pattanásaitok?

Figyelt kérdés

Már kicsit több mint 2 ève küzdök ezzel ès kiváncsi vagyok mikor lesz már vège ennek a korszaknak mert már nagyon elegem van..persze tudom hogy van akinek mèg felnőtkorában is vannak ilyen problèmái, de szerintem (legalábbis remèlem) nekem ez csak tipikus kamaszkori kirügyezès. Ès tudom hogy ez mindenkinèl változó es valaki megússza annyival hogy egy èven át kijön 3 pattanás az arcán ès vege. Ezèrt inkább azokra lennèk kiváncsi akik egy kicsit jobban megszenvedtek ezzel. Mennyi idő/èv után múltak el a pattanások? Jövőre gimibe megyek ès nagyon szeretnèm ha változna az arcom állapota ès remèlem van rá remèny hogy vègre vège legyen ennek..köszi a válaszokat:)

14/l



2017. okt. 14. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. egészséges táplálkozás

2. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

3. minden ételnek és italnak nem nevezhető vackot mellőzz az életedből (pl. gyorséttermi kaják, chipszek, energiaitalok, nassik, cukros ételek, italok)

4. a pattanás lehet allergiás tünet is

2017. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de ezeket mint tudom:) odafigyelek mit eszek iszok es probalok minèl több folyadèkot a szervezetembe vinni mindennap. Igen, tudom hogy lehet allergia de nem hiszem hogy ez az. Valaki aki esetleg már átesett ezen az időszakon tud mondani valamit mennyi idő volt mire újra normális lett a bőre?
2017. okt. 14. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki átesik ezen az időszakon. :)

Egyén függvénye, hogy kinek mikor múlik el. Amikor már nem fog benned tengeni ennyire a hormon. Ennyi. Várj türelemmel és tartsd be az egészséges mozgásban gazdag életmódot.

2017. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én negyedik-ötödikes koromban keztem pattanásosodni. Először a homlokomon, aztán az arcomon.

Annyira utáltam! :/

Irigy voltam a többiekre, hogy nekik még most kezd egy kicsit pattanásosodni az arcuk!

Ez az, amire azt mondom, hogy genetika. Persze sok mástól is függ, ez evidens.

Én most vagyok 15 éves, és az utóbbi évben kezdett már 'megjavulni'.

Még mindig vannak persze, főleg miteszerek, de nincs annyi pattanás.

Egy youtuber mesélte, hogy neki csak 20 évesen múlt el.


Szóval ezt senkinek sem lehet megjósolni! :DD

Viszont minden tini küzd ezzel. Most, hogy középiskolába járok, sokkal,jobban érzem magam, hisz nem mindenki olyan babaarcú, mint a régi sulimban.

Tehát ne szégyeld!


A szódabikarbónát nagyon ajánlom, valamint az almaecetet.

2017. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3, #4 köszönöm a válaszotokat! Már ettől kicsit jobban erzem magam!:) nagyon remelem hogy az következő egy èvbe szèpen lassan javul a bőröm és èn is jobban fogom erezni magam közèpsuliba:) aki mèg tud valami tapasztalatotírni sz legyszi irjon!
2017. okt. 14. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni (18). Mikor kellett volna pattanásosodnom nem volt, aztán később kezdett romlani a bőröm allergia miatt. Kb 2 évet szenvedtem vele. Az orvosok nem voltam hajlandóak felismerni, hogy az kiütés, ami a fejemen volt és nem pattanás. Emiatt tökéletesen félre lettem kezelve.
2017. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a sok húsevés is okoz pattanásokat!
2017. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 uhh sajnalom:( remelem most mar rendbe jött a bőröd az allergiától. Ès köszönöm a válaszod:)
2017. okt. 14. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen nem múltak még el, de sokkal jobb a helyzet, mint volt. Nekem is kb 12-13 éves korom körül jöttek elő és nagyjából 18-19 éves korom körül kezdtek eltünedezni. Egészségesen étkeztem, próbálkoztam mindenféle kencével, kaptam rá bogyókat, de sokat egyik se használt. Aztán gimi végére kezdett el látványosan javulni a bőröm, de mint írtam még mindig akadnak, de már inkább csak pár darab és kisebbek, nem olyan sok és piros, gyulladt, mint gimiben volt.

Amennyire észrevettem a többieken inkább 16-18 éves kor felé tűntek el a pattanásaik, a gimi utolsó 2 évében láttam azt, hogy mennyivel szebben néz ki a többiek arca (eléggé zavart hogy nekem milyen csúnya volt az arcbőröm, úgyhogy eléggé bosszantott a dolog, ezért emlékszek ilyenre is :D). Nem hiszem, hogy mire gimibe mész teljesen eltűnnek, de talán javítani tudsz rajta.

2017. okt. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz!
2017. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!