Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj ritkulás ellen kinek mi...

Haj ritkulás ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Egy éve szültem, de konkrétan meg van ritkulva elöl a hajam. Egyszer kihullott, ok. Tele voltam babahajjal, elöl rendesen fru-frum lett, de most megint kihullott rengeteg. És persze előtte sem volt màr ugyanolyan sűrű. Szedek 2 hete vasat, D+E vitamint, spirulina algát, meg vettem sörélesztő kapszulát. Bánfi hajsamponnal mosom a hajam, és semmi mást nem használok rà. Nem szárítom, nem vasalom (csak ritkán). Ötletek?

2017. okt. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

DM-ben kapható Haar vital plus kapszulát érdemes kipróbálni -sok jó vélemény van róla. Teljes vérkép, és nem ártana hormont is nézetni valamint fogászati góckutatást.

Szülés miatt kihullott haj általában visszanő. Lehet, hogy még a szoptatás is befolyásolja. Bánfi helyett Varga sampon, és a hajcsepp használata is hasznos lehet.

2017. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!