Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vagdosás utáni hegek eltűnteté...

Vagdosás utáni hegek eltűntetése, hogy kell?

Figyelt kérdés
Míg fiatalabb voltam én is kitomboltam magam. Elkövettem egy nagy hibát, vagdostam magam. Volt egy nem túl kedvező időszak az életemben, de már bánom, hogy ezt tettem. Az lenne a kérdésem, hogyan lehet ezeket a hegeket eltüntetni? A lábaimról etűntek, a derekamról is, viszont a hasamon vannak. Nagyon zavar, főleg amikor mindenki megkérdezi, hogy mi az, én meg nem tudok rá mit mondani. Kioktatásokat nem kérek, csak értelmes válaszolókat.

2017. okt. 16. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Csak a hasadon van, mit törődsz vele, tök menő, nem (?) mint egy egy harcos a filmekből. Varrass mellé egy tetkót is.
2017. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te is nagyon értelmes lehetsz:D, leírtam, hogy a hozzád hasonló barmok, beleértve téged is ne válaszoljanak. Köszi, szia
2017. okt. 16. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán érdemes lenne bezélni egy plasztikai sebésszel, szoktak tudni szépíteni a hegeken. Ha nem annyira durva, akkor talán még készítményekkel is javítani lehet rajta, de mindenképp orvosi felügyelettel csináld, ne guglizz rá és rendeld meg az első dolgot ami azt ígéri.


Elhiszem, hogy zavar, de próbáld meg méltósággal viselni őket. A múltad részei. Sokan tetováltatnak is oda valamit. :)

2017. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
A vagdosás meg a heg az menő.
2017. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem menő, semmi vagány dolog nincs benne. Mi menő van abban, hogy valakinek problémái vannak családon belül?
2017. okt. 16. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
szerintem is jól néznek ki!
2017. okt. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak heghalványító krémek tapaszok, pl szilikon tartalmú tapasz, amit gyógyszertárban is lehet kapni. Igaz, ezek a frissebb sebekre, hegere vannak elméletileg, azokon halványítanak valamicskét, de teljesen nem tüntetik el. Ha már régi a heg, akkor sajnos semmi nem fog segíteni, max lézeres kezelés, ami meg nem olcsó. De esetleg plasztikai sebészettel, bőrgyógyászattal egyeztess erről.
2017. okt. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elmeletileg a bor radir jo rá, bar en nem probaltam de mondta egyik baratnom
2021. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!