Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam, lehet...

Nagyon hullik a hajam, lehet a hajfestéktől, vagy esetleg valami mástól?

Figyelt kérdés
1 éve és 1 hónapja festem az alapból világosbarna hajamat vörösesre. Nagyon hullik a hajam, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, mióta. Tehát mivel sok hajam volt, az elején nem tűnt fel semmi.. De most csak 1 fésülésnél hajmosás után laza 40 db kihullik.. és akkor még ehhez hozzájön a reggeli fésülés, a délutáni, meg ami napközben kiesik.. Ha összefogtam annó a hajam, akkor egy teljes kezem kellett hozzá, most viszont a fél markomban elfér. Esetleg ennyire durván okozhatja a festék? Azt irták a neten, hogy az lehet, meg hogy ilyenkor javasolt a bőrgyógyász.. Valami mást lehet tenni ellene ezeken kívül?

#hajfestés;hajhullás
2017. okt. 19. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha látványos akkor nem ártana kivizsgáltatni. Lehet a festéstől is, de lehet valami szervi gond is. Vas hiány, stb stb. Szerintem először vérvétel és ha az jó akkor bőrgyógyász .
2017. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet vitamin hiányod is vas hiány,nekem is nagyon hullik én nem festetem kb 3 hete,de most úgye bár ősz van lehet attól is elméletileg ősszel és tavasszal jobban hullik :)én is nagyon aggódtam e miatt,de lehet a stressztől is!
2017. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!