Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítést fajtát...

Milyen szőrtelenítést fajtát ajánlotok ami utólag illetve közben nem kellemetlen? /F/

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak a borotválás marad, de az egy (legfeljebb két) nap és már nem olyan sima, mint volt. A gyantázás vagy epilálás fájdalmas, viszont tart legalább 3 hétig. Vagy még ott van a lézeres szőrtelenítés, ami végleges, de először valamelyik hagyományos módszerrel szőrteleníteni kell előbb.
2017. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyanta


annyira azért nem kellemetlen, túlélhető simán. ha a nők kibírják férfiként ciki lenne ha nem tudnánk kibírni :D


utólag viszont tök jó, nem pattogzik ki, nem gyullad be. kellemes a tapintása, teljesen sima 1 hétig is.

2017. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig borotválkozást használtam csak az pár napon belül elkezd mindig viszketni. Ebben az esetben sűrűbben kellene borotválni? A legnagyobb probléma a munkából adódóan az hogy sokat mozgok így az ágyék rész mindig kidörzsöli és ezért akarok alternatívát keresni rá.
2017. okt. 20. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
IPL lezer
2017. okt. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Benzin, gyufa, pvfff...
2017. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 "legalább 2 hétig" légyszi ezt magyarázd el az én szőrszálaimnak is :D

Sajnos emberfüggő meddig tart, valaki havonta egyszer átfut magán epilátorral én meg minimum hetente kell hogy csináljam.

2017. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!