Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga árnyalatú szőke hajat...

Sárga árnyalatú szőke hajat hogyan kell szőkíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rég óta szőkére festem a hajam és mindig besárgul, pedig hamvasítót is használok rá. Mostmár annyira sárgás árnyalatú, hogy hiába festettem ezüstös szőkére, sárga maradt. Arra gondoltam, hogy kicsit ki szőkíteném egy gyenge szőkítővel, hogy egyenletes legyen a színe és utána befesteném mégegyszer. Ehhez hány százalékos szőkítőt kêne használni? És meddig kell a hajon hagyni? Minden tanácsnak nagyon örülnék ami segítene ezt a ronda sárgát eltüntetni. Köszönöm a segítséget!

2017. okt. 21. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szőkíteni kéne, hanem visszapigmentálni. Akkor lesz mibe kapaszkodnia is a festéknek és nem fog annyira sárgulni.
2017. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vissza pigmentálni hogyan kell?
2017. okt. 21. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
fodrászhoz menj, mert el fogod rontani a hajad. Lényegében annyi, hogy egy sötétebb festékkel befesti(kb 2- árnyalattal sötétebbel) és utána meg a kívánt színt keni rá.
2017. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!