Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre fessem a hajam? A...

Milyenre fessem a hajam? A vöröset a sötét vagy a világos hajfesték üti ki jobban.

Figyelt kérdés

Két hete a casting creme 723 tejeskaramellájával próbálkoztam világosítani a hajamon.Sötétbarna hajamon nem túl sok eredményt értem el..

aztán egy hétre rá (előző vasárnap)a 454 brownie árnyalattól lett vörösesbarna a hajam...a vöröses hajszínek sose tetszettek.A szín tényleg szép de nem tudok azonosulni vele.Nekem olyan öreges a vörös..meg nem is trend mostanában plusz a pasik se szeretik..persze egy nem teljesen vörös szín hanem sötét mahagóni..tehát egy sötétbarna(4-es)színmélységű haj vöröses beütéssel.

Azon filoztam ha most erre újra rákennék egy 723 tejeskaramellát vajon milyen lenne az eredmény?

egy hideg tónusú szóval vörösség mentes hajszínt szeretnék és sötétszőke világosbarna kategóriában

Plusz volt régen póthajam és a syoss homokszőkéjével a kávébarna póthajamat világosbarnára szívta le..akkor azzal próbálkozzak vagy annak az eredménye gáz lenne a fejemen?


2017. okt. 22. 15:14
 1/1 anonim válasza:
Kecske
2017. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!