Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajból...

Festett sötétbarna hajból világos barna haj, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Agusztus 24.Körül festettem be hosszu barna derékig érő hajamat 2 doboz palette n3 középbarna hajfestékkel..Nagyon sötétre befogtaa es szinte már fekete volt.Azóta eltelt durván másfél hónap es már elkezdett lenőni illetve kicsit engedett is a színéből és hát sajnos foltos is lett itt ott..

Szeretném kicsit korrigálni a hajam színét és beszeretném festeni az eredeti hajszinemhez (világos barna) hasonló szinűre..

Fodrászhoz nem szeretnék menni mert nagyon drágán dolgoznak illetve a múltban már többször is csalódnom kellett a "fodrászok" munkájában..

Szerintetek sikerülne világositani a hajam?? Nem kéne sokat csak hogy hasonlitson az eredeti hajszinem szinehez a lenovés miatt..

Milyen hajfestekkel probalkozzak?

En a palette n5 sötétszőke hajfestékén gondolkoztam..Az világositana rajtaa?

Vagy hagyjam ugy es ahogy mosom a hajam ugy fog engedni a szinebol??

Egy ideje eszrevettem hogy mikor mosom a viz már nem festékes ebből is gondoltam hogy már ugyse fog kopni max lenőni..

Am tudom hogy festekkel nem lehet festeket világositani de hathaaa sikerulnee

Mi a velemenyetek??

A valaszokat elore is koszonom


2017. okt. 22. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezekkel a bolti hajfestékekkel, hogy tönkreteszed a hajad. Talán fodrász tuda még segíteni a helyzeten, de szerintem ha magadnak csinálod megint bolti festékkel, akkor teljesen szétroncsolod a hajad. A színe lehet, hogy sikerül de a hajad szerkezete tönkre fog menni.
2017. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tegyél rá dobozos szőkét, foltos narancsos szar lesz belőle ultravilágos tövekkel amit utána még nehezebb lesz kijavítani. Vagy le kéne szedni festékeltávolítóval a sötétet vagy leszívni és utána ráfesteni a kívánt színt. Csinálhatod otthon ha ennyire ezen akarsz spórolni de szép eredmény nem lesz belőle semmiképp, főleg így hogy derékig érő hajad van ami ráadásul már most foltosan van festve.
2017. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magadnak semmiképpen nem tudod megcsinálni és ne is csináld, mert tönkre teszed a hajad, nem értesz hozzá, nem tudhatod, hogy milyen színt produkál ha ráfestesz. De biztos, hogy nem olyan lesz, amilyet elképzeltél.

Csak fodrász tudja ezt megcsinálni.

2017. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!