Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha az arcomon...

Mit csináljak, ha az arcomon temérdeknyi piros, gennyes és fájdalmas pattanás van?

Figyelt kérdés

Pròbàltam màr mindent,a hàzi praktikàkon àt a bőrgyògyàsz àltal előìrt krèmeken. Mindent,de semmi nem hasznàlt,kozmetikus nem tud mit kezdeni az arcommal. Ès èn egyre jobban azt èrzem,hogy èn vagyok a legcsùnyàbb fiatal làny a vilàgon. Egyszerűen màr mindent pròbàltam,ùgy èrzem kitolt velem a termèszet. Màr öngyilkossàgon is gondolkoztam (persze,gondoljatok ilye nek-olyannak),mert nem csak csùnya,de fàj is,kellemetlen.

Az emberek megnèznek,ès hiàba pròbàlok csinosan öltözködni,szèp sminket kèszìteni -> semmi èrtelme,mert mindenki az arcomon piroslò foltokat làtja. Ùgy èrzem soha nem lesz senkim,de màr az sem èrdekel. Undorodom magamtòl emiatt. Tanàcstalan vagyok,nem tudom mit tegyek.



2017. okt. 31. 22:00
 1/9 Metionin ***** válasza:
Keress olyan bőrgyógyászt, aki rendes gyógyszert ír fel, nem krémet. Nekem is ilyen arcom volt és az egyik osztálytársamnak is, ő szedett is rá gyógyszert és elmúlt neki. Én sajnos allergiás voltam a gyógyszerre de mint utóbb kiderült, a stressz okozta, mert amint kikerültem a stresszes környezetből, mind elmúlt.
2017. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Antibiotikumos kezelèst tudott ajànlani,de ebbe a szüleim nem egyeztek bele.
2017. okt. 31. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziaa.

Nekem is ez volt sok ideig a problémám. Kb 3 hete megvettem a "BIODERMA SÉBIUM PORE REFINER PÓRUSÖSSZEHÚZÓ KRÉM"-et és NAGYON szépen tűnnek el. Szárító hatása van, de egy hidratálóval mellette szuper lesz a bőröd.

Az ára sajnos borsós, de mindenképp megérte számomra.

2017. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
borsós ár ez jó:D
2017. nov. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk húzz el ételallergia szűrésre.

Gluténérzékeny vagyok, idén jött ki durván, amióta diétázom voltak ragyák nincsenek ragyák.

(Sokáig csak a szupernyugodt életmódra fogtam a glutén okozta problémákat, holott régi dolog)

Ha ott nincs gond, akkor keresgélj tovább külső megoldásokat.

2017. nov. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló válaszát nagyon adom, én tejjel voltam így.
2017. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy láma vagy, hogy hagyod a szüleidet beleszólni. Ehhez semmi közük. Szedd csak be azt a Doxycyklin-t. Szüleid nem túl empatikusak,fogalmuk sincs milyen érzés undorítóan élni
2017. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, mìg itt èlek, mìg ők rendelkeznek felettem, addig ők megmondjàk mit szedjek ès mit nem.
2017. nov. 1. 16:46
 9/9 anonim válasza:
Mindenképpen menj el ételallergia vizsgálatra. Nekem ugyanez volt 4 éven keresztül, mindent kipróbáltam aztán kiderült,hogy gluténérzékeny vagyok. Diéta óta nincs semmi baj.
2017. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!