Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a szőkítőpor? Van...

Milyen a szőkítőpor? Van ilyen egyáltalán? Hol tudom beszerezni, illetve hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 25. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Van. Fodrászkellékesnél kaphatsz. Ha jól tudom, hidrogénperoxiddal kell keverni a szőkítéshez. A fodrászkellékesnél bizonyára el tudják mondani, hogy hány százalékos szükséges ahoz amit csinálni akarsz. Szerintem légy nagyon óvatos!
2007. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is úgy ismerem, ahogy fent leírták. Rendkívül maró hatású, nagyon kell vele vigyázni. Hajra nem ajánlom, egyébként kevésbé érzékeny területen bőrpróbát kell véezni, mert súlyos égési sebeket okozhat a nem megfelelő használat!!! Mindenképp szakembert kéne megkérdezni!
2007. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Hello!

Én már jo ideje használom ezt a "csodát". Amit én használok: Kallos szőkitőpor 35 gramm, kb~200 Ft. Hozzá valo, ugyanezen márkájú , OXI krém 6%-os, 60 ml-es, ~100 Ft. A kezemen lévő szőrt szőkítem vele és időtlen időkig elég. Ha először használod, tényleg ki kell probálni egy kis helyen, hogy nem vált e ki valami heves tiltakozo reakciót a börödből. Nekem elég fehér bőröm és barna szőröm van, miután felkenem a krémet, hagyom 10 percig hatni, utána lemosom, eleinte kicsit piros a böröm de hamar elmulik. És tényleg kiszőkül töle a szőr!!! A port és a krémet egy kicsi edényben keverem össze, félig-meddig gondolomformán, de az a lényeg, h ne legyen teljesen folyos, de ne is darabos, sz'al olyan pudingosra elkeverni... ha csípi a bőrödet vgay viszket, akkor valamelyik komponensből többet raktál a kelleténél.

Hajfestésnél nem tudom, hogyan működik a dolog. Gondolom ott jobban oda kell figyelni, emrt ha nem olyan árnyalatú lesz a hajad amilyet szeretnél az mégiscsak ciki.

100 fT-os boltokban is lehet kapni. ott olcsobb is :)

2007. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
A szőkítőport (én) a haj szőkítésére használjuk.Akár négy árnyalatot lehet világosítani vele, de nem mindegy hogy egy festett vagy 1 natúr hajra használod.A 6%os hidrogén 1-2 árnyalatot képes világosítani a 9%os 2-3at a 12es akár négyet.A festett hajat pedig nem fogja elsőre szép szőkére leszívni.A fekete haj vöröses-narancssárgás lesz, a barna narancssárgás-sárga lesz.
2007. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralás előtt 6-os vagy 9-es hidrogén peroxidot keverj össze Kallos szőkítő porral, attól sárgás árnyalatú lesz, viszont nem károsítja nagyon hajad. Azért célszerű nyáron azelőtt, hogy tudod, hogy mész nyaralni, mert a Napon kifehéredik, pláne ha még vízbe is mész vele és olyan lesz a színe, mintha erősebb hidrogénperoxiddal csinálnád, ám nem károsítja annyira.
2009. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én például a helyi 100ft os boltban kaptam (kaposvár) olyan kallos -t 100ft ért amilyet a fodrászkellékesben 400ft ért adnak :D
2009. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Uccsó hozzászóló lécci írd meg melyik az a kaposvári 100 forintos.
2010. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!