Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudok házilag olyan...

Hogyan tudok házilag olyan színűre befesteni a hajamat, mint ami a képeken látható?

Figyelt kérdés

i.pinimg.com/736x/0a/d0/ee/0ad0ee44cd1f31f8900428a72f5b9efa--ne-instagram-feed.jpg


i.pinimg.com/originals/77/4d/73/774d730745370affc8e700c9d4824b2e.jpg


pbs.twimg.com/media/Cr-jhBkUMAAiGk2.jpg



#hajfestés #ezüstös haj
2017. nov. 2. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem működnek a linkek😅
2017. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem működnek.csak illeszd be a keresőbe
2017. nov. 2. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb le kell hozzá szívatni, nem akarok hülyeséget mondani, de van ilyen szőkítőpor, illetve hidroggénnel, pontosan ezt nem tudom, utána pedig ezüst/szürke hajfesték. De durván tönkreteszi a hajat, jobb nem kísérletezni ilyennel otthon. Ezt bízd fodrászra szerintem, profibban megcsinálja, szebb is lesz a végeredmény, biztos tud valamit amivel kevésbé roncsolódik, mintha te csinálnád. Sokkal jobban megéri egyszer többet fizetni, mint utána évekig bánni, hogy mennyire tönkretetted a hajad és arra költeni, hogy valamivel jobb legyen az állapota.
2017. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dugd bele a fejed a cementes zsákba.
2017. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!