Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Almaborecet tényleg jó izzadás...

Almaborecet tényleg jó izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, ha minden este bekenel a hónaljam egy almabor ecettel átitatott vattával es reggel pedig lemosom akkor ez meggátolja az izzadást


Ezt tényleg hatásos? Ha igen nincs semmi káros hatása a bőrre?

Mert nagyon ciki amikor a pólón meglátszik az izzadságfolt

18/L



2017. nov. 4. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot rég nem hallottam.

Egyrészt, ha sokáig kenegeted, úgy ki fogja marni a bőröd, hogy beszarsz. Másrészt, az almaecetnek olyan erős, rossz szaga van, h behánysz.

Az idióta, aki ezt kitalálta, gondolom abból indult ki, hogy az almaecetnek baktériumölő hatása van, a hónaljszagot pedig baktériumok okozzák, de tovább nem gondolkodott a nyomorultja...

2017. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bőrömet kenegetni nem szoktam, de inni rendszeresen szoktam almaecetet. Ennek ellenére ilyen meleg időben szó szerint patakokban folyik rólam a víz.
2019. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!