Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetséges, hogy az...

Hogy lehetséges, hogy az anyajegyeket valaki szépnek látja, illetve azt gondolja, hogy "karakteressé" teszi az arcot?

Figyelt kérdés

Szerintem semmiféle szépség nincs bennük, olyanok, mint a bibircsókok.

Mellesleg, az anyajegyek rendellenesek, nincs rájuk szükség.


Nekem az arcomon 4 volt, mindet leszedettem és sokkal jobb nélkülük.Sokkal könnyebb sminkelni,a kozmetikusomnak is könnyebb a dolga "sima" arccal.Illetve, mindenki szerint előnyömre vált.


Mellesleg, ez a "karakteres" arc kifejezés egyfajta udvariasság, azok mondják, akik nem akarják megmondani,hogy hát bizony azaz anyajegy marha ronda vagy bizony azt a szemöldököt szedni kellene.Hogy lenne már karakteres egy anyajegy amiből szőr nő vagy egy sűrű majdnem összenövő szemöldök?



A varratszedés után 4 hónapig rendszeresen kezeltem direkt erre való géllel, így teljesen eltűnt, nincs heg.


2017. nov. 10. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen most mi a kérdés?

Mindebkinek más a szép, valakinek a szeplő is terszik, másnak nem. Te leszedetted, mert így jobban érzed magad, örülj ennek. Nekem a nyakamon van sok pici, és nem zavar.

2017. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert neked nem tetszik, még sok embernek tetszik az anyajegy.

Csak gondolj Marilyn Monroe-ra. Ő is a kis anyajegye lett a védjegye amit külön ki is emelt. Vagy ott van Cindy Craford. Az ő anyajegye is védjegy lett. Sok embernek széppé, karakteressé teszi az arcát.

Hál istenek nem vagyunk egyformák, és mindenkinek más az ízlése.

Ok, elfogadom, hogy neked nem tetszik az anyajegy, de neked is el kéne fogadnod, hogy másoknak meg nagyon is tetszik.

Csak megjegyzem:

Barátnőmnek a arcán (középtájon) van 2 pici anyajegye. Imádom, mert olyan szép tőle..

25/f

2017. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pici anyajegy amilyet az előzőek is említettek kifejezetten karakteres és szép, legjobb barátnőmnek is van egy az arccsontjánál és nekem nagyon tetszik
2017. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen velük semmi baj. Nyilván, ha tényleg bibircsókszerű, nagy és kidomborodó vagy szőrös, akkor zavaró lehet és előnyösebb, ha valaki leveteti. Az is elfodrulhat, hogy valakinek furcsa helyre nő, pl. van egy ismerősöm, akinek az orra hegyén van egy anyajegye, már megszoktam, de azért elég viccesen néz ki. Ugyanakkor szerintem egy szimpla, kisebb méretű anyajeggyel pl. pofin, orron, homlokon semmi probléma nincsen. Nekem pl. a szemem alatt van "szépségpötty", soha nem volt vele semmi bajom, sőt nekem tetszik is. A szemöldök pedig szerintem nagyon más kategória, az tényleg keretezi az arcot, kiemeli a tekintetet, fontos, hogy szép legyen az íve, míg ezzel szemben egy normál anyajegy nem feltűnő.
2017. nov. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!