Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit tegyek a túlszedett szemöldökömmel? Nem akar visszanőni.

Szemöldökceruzával nem tudom olyan szépen korrigálni, nekem nem kelt természetes hatást. Szemöldökpor használatához szinte már túl vékony :(

2017. nov. 14. 07:47  Privát üzenet  

A válaszok
Esetleg tetkó? Most már tök természetesen megtudják csinálni. Vannak ilyen olajak is amikkel lehet növeszteni de nem emlékszem most hogy hívják őket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. nov. 14. 08:51 Privát üzenet
Nagyon szep tetovalasokat is csinalnak mar, ha nem ket centirol nezi valaki, akkor meg se mondja, hogy nem termeszetes. Keress egy ugyes sminktetovalot.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. nov. 14. 10:46 Privát üzenet
Az enyem is ilyen volt, evekig ceruzaval huztam ki, most mar azota tetovaltatva van, amit nem bantam meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. nov. 14. 11:16 Privát üzenet
Utolso vagyok; ricinusolajtol megnohet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. nov. 14. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk nektek tetszik a long bob haj lânyon vagy inkább egy akár derékig érő haj jön be?
Lehetséges, hogy otthon fessem be a hajam világos hamvas (szinte fehér) szőkére? Akár folyamatosan, samponokkal?
Fokhagymát tettem az arcomon lévő pattanásra, és "megégette". A helyén piros lett az arcom, és nem akar eltűnni. Tudnátok rá ajánlani valamit?
Mit csináljak a szemöldökömmel, h ne legyen ilyen?
Hamvasítót elérhetem ezt a hajszínt vagy egy kicsit világosabbat akár? Melyiket ajánlanátok ehhez?
A lila hajszínező zöldre fakult és nem akar kijönni a hajamból. Van valami jó tippetek? A szódabikarbónát már próbáltam samponba keverve.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!