Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj állna nekem jól,...

Melyik haj állna nekem jól, amit könnyen lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Melyik az amelyik jól állna nekem és könnyű kezelni?

Viszonylag erős, vastag, göndör hajam van.

A hosszú kontyosban azért gondolkodtam, mert csak össze kell fogni és kész, de nem tudom, hogy az jól állna e ehhez az arcformához.

Más képeket is küldhettek.

Ezeket a képeket néztem:


[link]


[link]


[link]


És így nézek ki jelenleg:

[link]

[link]

[link]



2017. nov. 15. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akartam linkelni kepet, de amint meglattam az altalad kivalasztott 3. frizurat, meggondoltam magam, mert pont ilyenre gondoltam. Az nagyon jo! Jol is allna neked, kicsit izgalmasabb lenne, nem is kell beloni, mert pont az a lenyege, hogy kocos hatast keltsen. Csak oltalt lekell venni a hosszabol, folul noveszteni, es talalni egy jo fodraszt, aki szepen ossze dolgozza az atmenetet a hosszu es a rovid kozott.
2017. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a harmadik képre szavazok.
2017. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy annál nem keltene kicsit hullámosabb hatást akkora hossznál, hanem így már majdnem afrós lenne.

Szerintetek?

2017. nov. 15. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem most ,,afrosabb,, igy, mintha hosszabb lenne, mert igy rovid, nincs homa gondorodnie a szalaknak, igy osszevannal tomorulve.

Ha hosszabb lenne, jobban kitudnanak ,, bontakozni,,

2017. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs hova*
2017. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ha hosszú, akkor nem így göndörödne mint pl neki?:

[link]

2017. nov. 15. 21:50
 7/8 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban összekócolva ilyen jelenleg:

[link]


[link]

2017. nov. 15. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3. altalad linkelt kepen levo hosszilusagra gondoltam.
2017. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!